Šviesdežės

svieslenteVienpusės ar dvipusės dežės su pusiau permatoma priekinė panelė iš organinio (akrylo) stiklo. Stiklas apklijojamas spalvuota vinylo plėvelė (lipdukas) su reikalingų išploteriojamų grafinių piešinių ar plėvelė su atspausdintų foto vaizdų.

Užpakalinė panelė atlieka nešančiosios konstrukcijos funkcija, ant kurios montuojami apšvietimo elementai (liuminescencinės lempos, šviesos diodai, reikiama elektros iranga). Šoninės panelės gaminamos iš aliuminio, skardos, plastiko profilių, priklausomai nuo konstrukcijos ypatumų ir užsakovo pageidavimų.

 

0014Kitas šviesdėžių tipas daromas iš vientisos kompozito plokštės, kai jos kraštai užlenkiami, ant nepermatomos priekinės panelės kiaurai išfrėzuojami reikiami šriftai ir logotipai o permatoma stiklo pluokštė dedama iš vidaus. Šviesdežės korpusas lieka nepermatomas, su peršviečiamais išfrezuotais ženklais, uždengtais reikiamos spalvos stiklų.

Taip pat imanomos nestandartinių geometrinių formų žviesdežės. Šviesdežės kabinamos ant sienų, palubiais, montuojamos ant kojelių ir kronšteinų. Tinkamos naudoti lauko ir vidaus salygom.

Šviečiančios raidės

s-raideTūrinių šviečiančių raidžių šoninės panelės lankstomos iš plastiko ar cinkuotos skardos ir dažomos reikiama spalva. Ant nešančios užpakalinės panelės montuojama elekros įranga kartu su LED šviesos diodais. Raidės uždengiamos su priekinė organinio stiklo spalvuota peršviečiama panelė.

Galimas papildomas įšorinis fasado pašvietimas nuo užpakalinės raidžių panelės. Tai priduoda raidėm ir fasadui papildoma apšvietimo efektą ir išriškina raidžių kontūrą ir tūrį prieblandoje ar visiškoj tamsoje.

Tūrinės raidės su pašvietimu

reversePigesnis variantas apšviečiamų raidžių. Raidės gaminamos iš putu polistireno plokštės, dažomos reikiama spalva ir pašviešama siena iš užpakalinės panelės pusės. Galimas papildomas priekinės panelės dengimas iš organinio stiklo, kuris priduoda raidei gliancinį atspindintį efektą. Tai populiarus apipavidalinimo būdas kaip didelių, taip ir mažų prekybos taškų, norint išskirti savo paslaugą, prekę ar firmos logotipą. Tinka vidaus ir lauko salygom.

Tūrinės raidės be pašvietimo.

savas-servisas-01Įvairaus storio ir didžio putų polistireno paprastos tūrinės raidės ir dekoratyvios geometrinės formos, naudojamos vidaus ir įšorės reklamos ir nuorodų sistemos ženklams. Ilgai atsparios atmosferos pokyčiams. Dažomos neutraliais akrylo dažais. Montuojamos ant pastatų fasadų, papildomų nešančių plokščių, kombinuojamos su plokščiomis reklamos panelėmis ar stovais.