Reklama ant visų tipų transporto priemonių: lengvųjų automobilių, sunkvežimių, autofurgonų,  visuomeninio transporto, motociklų, valčių ar lėktuvų.

auto-plevele

Ploteriavimas ir apklijavimas

Tai paprastas ir efektyvus transporto priemonės apklijavimo būdas. Apklijavimui naudojama įvairių spalvų vinilinė plėvelė. Atitinkamai kliento pageidavimu ar pristatyto projekto išplotėriojami reikalingi užrašai ir ženklai, kuriais toliau apklijuojama transporto priemonė.

Plačiaformatė spauda ir apklijavimas

Populiariausias metodas, leidžiantis perkelti fotovaizdus su reklamuojamomis prekėmis, agitacinė medžiaga, dizaineriški sprendimai su pilnu ar daliniu autopriemonės fonavimu.

Dažnai naudojamas mišrus būdas (kombi), kai tam tikri plotai ar laisvos automobilių panelės nereikalauja pilno apklijavimo ir užpildomi papildoma informacija spalvota vinilinė plėvelė ploteriavimo būdų (pvz. adresai, kontaktiniai telefonai, reklaminiai sloganai, logotipai ar kita grafika)

auto-spauda
magnetiniai-lipdukai

Magnetiniai lipdukai

Mobilus būdas. Magnetinės plokštės lengvai nuimamos ir vėl montojamos ant automobilio kėbulo, kai reklama reikalinga tam tikrais momentais, ne visą parą. Tinka reklaminėms akcijoms, taksi automobiliams. Paprasta perkelti nuo vienos autopriemonės ant kitos arba kito metalizoto paviršiaus.

Perforuota plėvelė

Perforuota plėvelė naudojama parduotuvių vitrinų, vidaus prekybos pavilijonų ar automobilių stiklų apklijavimui, kai reikiama išsaugoti stiklo permatomumą. Iš išorės matomas pilnai atspausdintas foto vaizdas, tuo metu iš vidaus stiklas išlieka permatomas, neuždarantis visos matomos erdvės.

perforuota-plevele
carbon-fiber-vinyl

Relijefinė plėvelė (3d carbon fiber vinyl)

Populiari plėvelė tarp individualaus transporto lengvųjų automobilių ir motociklų savininkų. Dažnai naudojama kiek kėbulo detalėms dekoruoti, tiek vidaus salono panelėms atnaujinimui ir tiuningui. Priduoda individualų įvaizdį transporto priemonei, nereikalaujant autoserviso dažymo paslaugų.

Taip pat gali būti naudojama vidaus interjero panelių dekoravimui – baruose, klubose ar kituosė visuomeninėse patalpose.